Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Samsun Diş Hekimi ve Diş Hizmetleri

Samsun Diş Hekimi

Samsun Diş Hekimi olarak, uzmanlık alanlarımızda en iyi sonuçları alabilmeniz için çaba göstermekteyiz. İmplant, Estetik Dolgu ve Kanal tedavisi konularında deneyimli ekibimizle sizlere en kaliteli tedaviyi sunmaktan gurur duyuyoruz.

Samsun Diş Hekimi olarak, geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız.

 • Ortodonti,
 • Endodonti,
 • Restoratif,
 • Pedodonti,
 • Diş cerrahisi,
 • Protetik tedavi,
 • Diş beyazlatma,
 • Periodontoloji,
 • Lamine,
 • Kanal Tedavisi,
 • Dolgu,
 • Zirkonyum kaplama,
 • Porselen kaplama

gibi tedavi alanlarında uzmanlaşmış hekimlerimizle hizmet veriyoruz.

Estetik Dolgu konusunda da iddialıyız. Estetik dolgu uygulamalarıyla, dişlerinizi daha dolgun ve simetrik hale getirerek estetik bir görünüm elde etmenize yardımcı oluyoruz.

Ayrıca, Hollywood Smile konusunda da uzmanlığımız bulunuyor. Size parlak, düzgün ve beyaz bir gülüş sağlamak için özel tedavi yöntemlerimizi kullanıyoruz.

Samsun Diş Hekimi olarak, her yaş grubuna yönelik tedaviler sunuyoruz. Bruksizm, 20 yaş diş tedavileri gibi özel ihtiyaçları olan hastalarımıza özelleştirilmiş çözümler sunarak, sağlıklı bir ağız ve estetik bir gülüş sağlamayı hedefliyoruz.

Sizlere en iyi tedaviyi sunabilmek için güncel teknolojileri takip ediyor ve sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Alanında uzman hekimlerimiz ve deneyimli personelimizle, sizlere konforlu ve güvenilir bir tedavi deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz.

Samsun Diş Hekimi olarak, sizleri sağlıklı bir gülüşe kavuşturmak için hizmetlerimizden yararlanmaya davet ediyoruz. Alanında uzman hekimlerimizle, güler yüzlü personelimizle sizi memnun edecek bir tedavi süreci sunmak için buradayız.

Samsun Diş Hekimi Tedavi Yöntemleri ve Tedavi Yaklaşımları

Samsun Diş Hekimi olarak, çeşitli tedavi yöntemleri ve yaklaşımlarımızla size en uygun ve etkili tedaviyi sunmaktayız. Tedavi sürecimiz, hastalarımızın ihtiyaçlarına ve diş sağlığı durumuna özel olarak planlanır. Sunduğumuz tedavi yöntemlerimiz,

İmplant

Eksik dişlerin yerine doğal ve dayanıklı implantlar kullanarak kalıcı bir çözüm sunuyoruz. İmplantlar, diş kökü işlevi görerek estetik ve fonksiyonel bir gülüş elde etmenizi sağlar.

Estetik Dolgu

Dişlerdeki çürük veya kırık gibi problemleri estetik dolgularla düzeltiyoruz. Bu yöntemde doğal diş rengine uyumlu dolgu malzemeleri kullanarak dişlerinizi yeniden şekillendiriyor ve estetik bir görünüm elde ediyoruz.

Kanal Tedavisi

Dişin iç kısmında yer alan sinirlerin ve enfekte dokuların temizlenip tedavi edilmesini sağlayan bir yöntemdir. Bu tedavi ile dişlerinizi korurken ağrı ve enfeksiyon gibi sorunları da gideriyoruz.

Ortodontik Tedavi

Dişlerin düzgün hizalanması ve çene ilişkilerinin düzeltilmesi için kullanılan bir tedavi yöntemidir. Geleneksel ve şeffaf plaklar gibi farklı ortodontik apareylerle istenilen sonuca ulaşmayı hedefliyoruz.

Diş Beyazlatma

Dişlerin doğal beyazlığını geri kazanması için diş beyazlatma işlemleri uyguluyoruz. Güvenli ve etkili yöntemlerle dişlerinizi beyazlatarak daha sağlıklı ve çekici bir gülüş elde etmenizi sağlıyoruz.

Cerrahi Müdahaleler

Diş çekimi, diş eti tedavileri ve çene cerrahisi gibi cerrahi müdahaleleri gerçekleştiriyoruz. Bu işlemleri hijyenik ve konforlu bir ortamda, uzman hekimlerimiz tarafından gerçekleştiriyoruz.

Pedodonti

Çocuk diş hekimliği alanında uzman hekimlerimiz, çocukların diş sağlığını korumak ve tedavi etmek için özel tedavi yöntemleri uygulamaktadır. Çocukların konforlu ve korkusuz bir şekilde tedavi almasını sağlıyoruz.

Samsun Diş Hekimi olarak, hastalarımızın ihtiyaçlarına göre tedavi planları oluşturuyor ve en son teknolojileri kullanarak kaliteli ve güvenilir bir tedavi deneyimi sunuyoruz. Hastalarımızın rahatlığı ve memnuniyeti bizim önceliğimizdir.

Detaylı bilgi ve randevu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0544 312 7344 veya Randevu Ekranı

Samsun Özel Diş Polikliniği

Sağlıklı ve Estetik Dişler
SunDent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Sağlıklı Bir Gülüş İçin

Adres

Özel SunDent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Mevlana mah. Abdullah Gül bulvarı no 99 B Atakum / SAMSUN

Designed By CodiaSoft © SunDent 2024. Her hakkı saklıdır.

WhatsApp
Telefon